Sosyal ağlarda biz

ÇAMLICA KOLEJİ MALATYA KAMPÜSÜ ŞANLIURFA TURUNDA...

Çamlıca Koleji Malatya Kampüsü olarak 12. Sınıf öğrencilerimize, Üniversite sınavına hazırlık sürecine destek olmak amacıyla motivasyon artırıcı Urfa- Halfeti gezi etkinliği düzenledik.
 
Gezimiz sırasında öğrencilerimiz ilk etapta Halfeti de göl kenarında güzel bir kahvaltı eşliğinde sohbet ettiler, daha sonra tekne turu yaparak Halfetinin tarihi güzelliklerine şahit oldular.
 
Ardından soluğu bu kez Şanlıurfa'da dünya mirası olarak bilinen Göbekli Tepe’ de aldılar. Göbekli tepede öğrencilerimiz tarihi kalıntıları merakla inceleyerek enerjisi bol manyetik alanın tadını çıkardılar.
 
Daha Sonra yönümüzü Urfa Balıklı göle çevirdik. Öğrencilerimiz Balıklı Göl'ün huzur verici atmosferinde bol bol gezintiler yaparak stres arttı. Şanlıurfa Tarihi Çarşısı’nda alışverişlerini de yaparak, bu harika geziyi
 
noktaladılar.
 
Gün sonunda öğrencilerimizin stres atmış mutlu hallerini gözlerinden okumak mümkündü.
 
Stresli geçen üniversite sınavına hazırlık sürecinde öğrencilerimizin kaygılarını azaltmak amacıyla düzenlediğimiz bu gezi etkinliğimize eşlik ettiklerinden dolayı idareci ve öğretmenlerimize teşekkürlerimizi sunarız.