Sosyal ağlarda biz

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

Özel Çamlıca Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programı adına bir araya geldi.
Aziz şehitlerimiz ve bugüne kadar emeği geçen tüm Türk büyükleri adına saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ile başlayan program; Kurucu Müdürümüz Mustafa SARITAÇ’ın vatanı emanet edeceğimiz genç nesle seslenerek Çanakkale’yi, başka milletlere nasip olmayan bu büyük mücadeleyi,anlattığı anlamlı konuşma;öğrencilerimizin hazırladığı Çanakkale Şehitlerine şiiri,anlamlı konuşma ve Sakarya Türküsü şiiri ile devam eden program okulumuz Drama ve Tiyatro Kulübünün hazırladığı “Hesap Çanakkale’de Ödenmiştir” oyunu ve sinevizyon gösterisiyle son buldu.
Müdür Yardımcıları,Öğretmen ve Öğrencilerimizin seyirci olduğu programda bir daha dönmemek üzere giden yiğitler,kahramanlar bir kez daha rahmetle anıldı.
Bizler de bu vesileyle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ve ülkemiz adına emeği geçen tüm şehitlerimizi ve Türk büyüklerini bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz.