Sosyal ağlarda biz

Çamlıca Koleji Malatya Kampüsü Halfeti'de...

Öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla yapılan etkinlikler içerisinde "Şanlıurfa Halfeti Gezisi" ile öğrencilerimizi mutlu etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Sabah saat 05.00'te yola çıkan öğrencilerimiz Fırat Nehri kenarında kahvaltı etkinliği ile güne başlayıp sonrasında tekne turu ile sular altında kalan Halfeti'yi gezdi.
 
Şanlıurfa'ya gitmişken Çamlıca Koleji Şanlıurfa kampüsünü ziyaret etmemek olmazdı. Kampüsü gezen öğrencilerimiz kampüste eğlenceli vakit geçirdi.
Öğrencilerimiz, öğle yemeği, çay-kahve ikramları ve binicilik kulübünün  etkinlikleri için Şanlıurfa kampüsümüze teşekkür edip ayrıldı.
 
Kampüs'ten ayrıldıktan sonra ilk yerleşim yeri ve ilk tapınak olarak kabul edilen Göbeklitepe ziyaret edildi. Ardından Hz. İbrahim'in ateşe atıldığı mekan olarak bilinen Balıklıgöl ve tarihi çarşı gezisi ile öğrencilerimiz adeta bir kültür şenliği yaşadı.
 
Günün tatlı yorgunluğunu otobüste belli eden öğrenciler mutlu bir şekilde Malatya'ya döndü. Emeği geçen idareci ve öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyoruz.