Sosyal ağlarda biz

NASA GEZİSİ

7 Gece-8 Gün NASA Bilimsel Turu

1.GÜN : İstanbul’dan Türk Hava Yoları ile 07:25’te New York’a hareket ediyoruz. Amerika yerel saati ile 11:20‘de varış. Pasaport kontrollerinden sonra 16:00‘da Delta Hava yolları ile Orlando’ya uçuş. Varışımız 19:10. Bizi bekleyen özel otobüsümüz ile şehir merkezine giderek akşam yemeği yedikten sonra otele varış. Geceleme otelimizde.

2. GÜN:  Sabah kahvaltımızdan sonra özel otobüsümüzle NASA KENNEDY UZAY üssüne geçiyoruz. Kennedy Uzay Üssünde üssü tanıma turu ile 10 Saatlik kesintisiz eğitimimiz başlıyor. Astronotlarımız ile buluşup Uzay uçuşu  simülatörlerinde uzay yolculuğunun temel derslerini alıyoruz. Uzay mekiği kontrolü simülasyonu ile eğitimlerin ikinci adımına geçiyoruz. Programımız gün boyu astronotlar eşliğinde dersler işlenerek uzay bilimi ve uzay mekiği hakkında bilgiler alarak devam ediyor. Astronot kıyafeti giyerek astronotların uzaydaki yaşamını öğrenmek için simülatör eşliğinde uzay üssü yaşamımıza devam ediyoruz. Ve NASA içerisinde KENNEDY SPACE CENTRE ‘da astronotlar ile birlikte öğle yemeğimizi yiyoruz. Gün sonuna doğru Uzay mekiği fırlatma alanlarını, kontrol odasını ve laboratuvarları görüp hatıra resimleri çekiyoruz. 3D IDMAX ile dünyadan uzaya gerçeklesen zor ve heyecanlı yolculuğun deneyimine başlıyoruz. Tamamlanan eğitim programımız sonucunda NASA’dan onaylı ve dünya çapında geçerliliği olan sertifikalarımızı eğitmenlerimizden alıyoruz.

3. GÜN : Sabah kahvaltısından sonra UNIVERSAL STUDIO’ya geçerek orada çekilen filmlerin setlerine konuk oluyoruz. Dünyanın bir numaralı Film Endüstrisi olan Amerikan Film Endüstrisinin gelişimini ve izlenme rekorları kiran filmlerin hilelerini ve nasıl ortaya çıktıklarını yerinde gözlemliyoruz.

4. GÜN: Sabah kahvaltısından sonra tam gün DISNEYLAND turu ile sabahtan aksam geç saatlere kadar eğleniyoruz. Park Hopper Option bileti ayrıcalığı ile Magic Kingdom Park, Epcot, Disney's Animal Kingdom Park and Disney's Hollywood Stüdyolarına sınırsız giriş yapıyoruz. Gün sonunda konaklama için otelimize geçiyoruz.

5. GÜN: Sabah kahvaltısından sonra Outlet mağazalarıyla dünyaca ünlü Florida Mall ‘ı geziyoruz akşam saat 19:00’da Delta Air ile New York’a hareket ediyoruz. New York’a varışımız 21:30 çıkış işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile akşam yemeği yemek için şehir merkezine geçiyoruz ve sonrasında otelimize ulaşıyoruz.

6. GÜN: Sabah kahvaltısının ardından  Özgürlük Anıtı ve Empire State Building Gezisi başlıyor. Tekne turu ile Özgürlük Anıtına geçiyoruz ve tüm New York ayaklarımız altında... VIP geçiş ayrıcalığı ile Empire State Binasında karşılanıyoruz ve ilk önce 82. Kata daha sonrasında New York’un en yüksek noktası olan 102. Kata çıkıyoruz... Turun ardından serbest zaman ile New York’un dünyaca ünlü caddelerinde turlamaya devam ediyoruz. Geceleme otelimizde.

7.GÜN: Sabah kahvaltısının ardından Birleşmiş Milletler binası , Madison Square, Central Park, Rock Feller Center, Times meydanı, Bettery park keşif noktalarımız olacaktır.

8. GÜN: Öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda New York’ta gün boyu eğlenceli aktiviteler ile sabahtan aksama kadar New York’u geziyoruz ve aksam özel otobüsümüz ile New York –İstanbul –Malatya yolculuğumuzun başlayacağı New York JFK havalimanına geçiyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • İlgili şehir yazılacak - İstanbul - New York - Orlando - New York – İstanbul - İlgili şehir yazılacak Gidiş Dönüş uçak biletleri (ECONOMY SINIF)
  • 7 gece 8 gün 4* veya 5* Otellerde 3 kişilik odalarda oda kahvaltı konaklama
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • NASA bilimsel eğitim gezisi ve  programı
  • Tüm alan otel ve ara transferler