Sosyal ağlarda biz

Servisler

Serviscell, okul servis hizmetlerinin en geniş anlamda takip edilmesini, kontrol edilmesini ve yönetilmesini sağlayan donanım ve yazılımlardan oluşan; Gsm, 3g, Gprs, Gps, Sms, Nfc, Kamera, Navigasyon, Bluetooth-Cbs-Mobil, İnternet Tabanlı, 7 inch Serviscell sürücü ekranı ve setinden oluşan bir sistemdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veliler Açısından Sağlanan Fayda ve Özellikler;

Veliler; sabah ve akşam servis aracının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerinin sabah gidiş ve akşam dönüşlerde servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını Serviscell sayesinde anlık öğrenirler ve böylece velilerin yaşamış olduğu kaygı ve sıkıntılar ortadan kalkar.

 

Okul Yönetimine Sağlanan Fayda ve Özellikler;

Serviscell sistemi sayesinde, servis hizmetlerinde yaşanan sorun ve aksamaların nerdeyse tamamının çözülmesi ile veliler servis hizmetlerinden büyük memnuniyet duymakta ve bu sayede okul yönetimlerinin servis sorunlarından kaynaklı yaşadığı maddi ve manevi zararlar ortadan kalkmaktadır.

 

Servis Firmasına Sağlanan Fayda ve Özellikler;

Servis firmalarının, tüm hizmetlerini başarılı bir şekilde verebilmesi için gerekli olan bütün özellikler ve çözümler Serviscell Yönetim Sistemi tarafından karşılanabilmektedir. Servis hizmetlerindeki tüm süreçleri, anlık ve geçmişe yönelik olarak en geniş anlamda takip, kontrol ederek denetleyebilmekte ve yönetebilmektedir.

 

Sürücülere Sağlanan Fayda ve Özellikler;

Sürücülerin, bekleme ve bekletilmeden kaynaklı yaşadığı tüm sorunlar, Serviscell sistemi ile son bulmaktadır. Kolay kullanımı ile tam bir sürücü dostu olan Serviscell Sürücü Ekranı sayesinde, servis firmaları ve servis sürücüleri verdikleri hizmetle ilgili tüm süreçlere rahatlıkla hâkim olurken veli memnuniyetini de en üst düzeye taşırlar. Servis hizmetlerinde yaşanan sorunların tamamının çözülmesi, velilerin profesyonel, başarılı, konforlu ve güvenli bir hizmet almasını sağlar.

 

Güvenlik Açısından Sağlanan Faydalar;

Başta en son bırakılan öğrencilerin yaşadığı güvenlik sorunları ve dışarıda servis bekleme riskleri olmak üzere; evden çıkış ve evden dönüş süreçlerinde yaşanabilen tüm olumsuzlukların önüne geçilebilmesi adına, Serviscell sisteminde güvenlik önlemi, kontrol mekanizması gibi birçok caydırıcı özellik bulunmaktadır. Bu olumsuzluklara yol açabilecek ihlal ve davranışlar saniyeler içinde ilgili kişilere bildirilmekte ve anında müdahale edilerek gerekli kontroller sağlanmaktadır. Etüt öğrencilerinin ve misafir öğrencilerin aldığı servis hizmetleri ile ilgili, başta veliler olmak üzere, okul ve servis yönetimleri sorunlar yaşamaktadırlar. Serviscell etüt özelliği sayesinde, sürücüler, araçlarına binen etüt öğrencilerini ekran üzerinden seçerek adresleri ile birlikte listeleyebilmektedir. Sürücü, adresleri ile birlikte gelen öğrenciler için güzergâh planlamasını rahatlıkla yapabilmektedir. Ayrıca sürücüler navigasyon özelliği sayesinde öğrencileri zaman kaybı olmadan evlerine ulaştırabilmektedir. Etüt aracı okuldan çıkış yaptığında, etüt öğrencisi velilerine anında çıkış bilgisi ile birlikte araca ve sürücüye ait bilgiler gönderilmektedir. Veliler aynı zamanda etüt servis aracını online olarak izleyebilmektedir.

 

Navigasyon Özelliği ile Sağlanan Faydalar;

Servis hizmetlerinde sürücü değişiklikleri sık sık yaşanabilmektedir. Yeni sürücünün öğrenci adreslerini bilmiyor olması, öğrencilerin okula veya evlerine geç varmalarına neden olabilmektedir. Gerek yeni sürücüler için gerekse mevcut sürücünün ihtiyaç duyması halinde, kullanılabilecek navigasyon özelliği ile servis aracına tanımlı güzergah ve öğrenci adres bilgileri otomatik olarak ekrana gelmektedir. Sürücü bu bilgiler ışığında öğrencilerini sorunsuz bir şekilde alabilmekte veya bırakabilmektedir.